Craft Active

Craft Active – funkční prádlo ideální pro aktivity s vysokou intenzitou pohybu do mírně chladného až chladného počasí. Díky speciální kanálkové struktuře pleteniny zajišťuje optimální termoregulaci.  Polyesterové vzduchové kanálky odvádí přebytečné teplo tak, aby nedocházelo k přehřátí organismu. Samotné vlákno pak zajišťuje transport vlhkosti z povrchu pokožky.

Active je ve světě funkčního prádla legendou. Stalo se jí díky výbornému transportu vlhkosti jak v podmínkách výkonnostního tréninku, tak při závodech.

Active vytváří optimální mikroklima v mírně chladném až chladném počasí. Polyesterové vzduchové kanálky odvádí přebytečné teplo tak, aby nedocházelo k přehřátí organismu. Samotné vlákno pak zajišťuje transport vlhkosti z povrchu pokožky.

Nová kolekce Craft MIX AND MATCH určené pro širokou škálu sportovních aktivit v mírně chladném až chladném počasí. Kolekce je typická velmi netradičními módním vzory. Máte tedy možnost spodky kombinovat s trikem jiného vzoru MIX AND MATCH a tak zjískáte originální styl.