SENSOR výrobní řady

Značka Sensor je specialistou na výrobu funkčního oblečení a termoprádla. V široké nabídce značky Sensor Vám nabízíme pánské, dámské a dětské termoprádlo. Termoprádlo Sensor je děleno na první, druhou a třetí funkční vrstvu, kde každá vrstva má jiné termoizolační vlastnosti. Termoprádlo je vyráběno v několika výrobních řadách. 

Funkční prádlo z materiálu Coolmax fresh je ideální pro sportovní aktivity nejen v teplém počasí. Rychle odvádí pot od pokožky a napomáhá tak termoregulaci organizmu při vyšší fyzické zátěži. Díky propracovanému designu lze prádlo využít i pro běžné nošení.

Vysoce elastické funkční prádlo Thermo z jemnějšího úpletu s počesanou rubovou stranou. Toto Thermo prádlo nabízí střihově náročné propracování a atraktivní vzhled v kombinaci s použitím plochých švů.

Vlněné funkční prádlo Sensor je vyrobeno z vysoce kvalitní vlny Merino z Nového Zélandu. Vlna Merino je velmi příjemná na těle, díky jemným a dlouhým vláknům přirozeně absorbuje a odvádí vlhkost a hřeje, i když je vlhká.

V nabídce značky Sensor najdete široké portfolio cyklistických dresů, kalhot, rukavic, bund, vestiček a cyklo ponožek. Samozřejmostí je kvalitní zpracování, originální design, přesně padnoucí střih a použití prvotřídních materiálů.