DIDRIKSONS1913 děti

DIDRIKSONS1913

počasí není důvod

DIDRIKSONS1913 - švédský specialista na odolné oblečení do deště, bláta, sněhu i větru. Základem nabídky je populární nepromokavé oblečení pro dospělé, které je vyhlášené svou spolehlivostí a osobitým stylem. Pozadu nezůstávají ani osvědčené dětské nepromokavé sety jak pro letní, tak i zimní sezónu. Ty, umožňují dětem hrát si venku bez ohledu na počasí (a bez obav rodičů z jejich nachlazení).

Kids

Kolekce vytvořená tak, aby těm nejmenším poskytla naprosté pohodlí a oni mohli objevovat svět v jakémkoliv počasí. Funkčnost , praktičnost a bezpečnost malého objevitele, byly opět v centru pozornosti a nezapomnělo se ani na dětskou hravost a veselost vyjádřenou barvami a vzory.
Modely jsou v nabídce ve velikostech 80-130 cm (po desítkách centimetrů, tedy 80, 90 atd.).

Junior

Stejná a přesto jiná, tak by se dala charakterizovat nová juniorská kolekce. DIDRIKSONS1913 vychází z předpokladu, že mladí lidé mají stejné či podobné požadavky na tepelný komfort a funkčnost oblečení jako jejich rodiče. Většina modelů z juniorské kolekce má tedy dospělý ekvivalent, ovšem doplněný o současné trendy mladé módy, kde nechybí výrazné potisky a spousta nezbytných detailů, které podtrhují mladistvý styl.
Modely juniorské kolekce nabízí značka Didriksons1913 ve velikostní řadě od 130-170 cm (po desítkách centimetrů, tedy 130, 140 atd.).